KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17012001

nr 1701 2001

Karl Fager

(1883-1962), Finland

Signerad. Akvarell, 29x38cm

Karl Fager, finländsk konstnär och scenograf född 1883, död 1962.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 maj 2025
kl 20:35:00

  • Tema

Karl Fager

Läs mer om Karl Fager